• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Napędy

  Automatyka radiowa

  Napędy do bram garażowych i wjazdowych z technologią io-homecotrol®

  To innowacyjna technologia wyznaczająca przyszłość. Umożliwia ona bezprzewodową eksploatację produktów różnych producentów, zwiększa komfort mieszkania, reguluje klimat, zapewnia bezpieczeństwo i oszczędność energii. System io-homecotrol® jest łatwy w instalacji i w każdej chwili może być rozszerzony o inne kompatybilne elementy.

  automatyka radiowa 1Napęd do bram garażowych

  Napęd SupraMatic P io jest przeznaczony do bram garażowych uchylnych i segmentowych. Opatentowane, automatyczne ryglowanie bramy w szynie napędu skutecznie zabezpiecza bramę przed podważeniem. W zakres dostawy wchodzi: napęd, fotokomórka oraz jeden pilot.

  Napędy do bram wjazdowych

  Napęd do przesuwnych bram wjazdowych LineaMatic P io i napęd do skrzydłowych bram wjazdowych RotaMatic P io – oba napędy są wyposażone w innowacyjną technologię radiową io-homecotrol®. Napędy są dostarczane ze sterowaniem i jednym pilotem.

  Drzwi zewnętrzne

  Z pakietem bezpieczeństwa S-5 Comfort io-homecontrol® drzwi zewnętrzne można otworzyć za pomocą nadajnika HSM 4 io. Przy pomocy przycisku statusu mogą Państwo sprawdzić, czy drzwi zewnętrzne są zamknięte.

  automatyka radiowa 3Pilot HSH io i HSM 4 io

  Z komfortowym pilotem HSH io mogą Państwo używać wszystkie kompatybilne urządzenia. Na wyświetlaczu są wszystkie informacje i macie Państwo pełną kontrolę nad sterowaniem domem.

  Za pomocą pilota HSM 4 io można obsługiwać maks. 2 urządzenia. Za pomocą świetlnej diody statusu otrzymacie Państwo informację zwrotną czy polecenie zostało wykonane. Napędy Hörmann dostarczane są standardowo z pilotem HSM 4 io.

  Standardowy protokół radiowy uruchamiany tylko jednym pilotem umożliwia sterowanie i odczyt statusu w napędach Hörmann do bram wjazdowych i garażowych oraz urządzeniach techniki domowej kompatybilnych z io-homecontrol® innych producentów. Dwukierunkowa technologia sygnału radiowego umożliwia wysłanie informacji zwrotnej o poprawnym wykonaniu polecenia. Ta sama zasada pozwala w każdej chwili sprawdzić status urządzeń.
  Dzięki technologii radiowej io-homecontrol® pracochłonne wykonanie okablowania jest zbędne. Dlatego wszystkie kompatybilne urządzenia końcowe idealnie nadają się zarówno do nowych budynków jak i do późniejszej instalacji w już istniejących obiektach. Prosta, bezprzewodowa instalacja gwarantuje korzystanie z 3 częstotliwości radiowych (szerokość pasma: 868 - 870 MHz) oraz 128 bitowego kodowania symetrycznego - zapewnia to duże bezpieczeństwo i skuteczność transmisji.