• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Drzwi

  Szybki i wygodny dostęp do garażu

  Drzwi boczne są bardzo praktyczne, gdy chcesz szybko wyjąć z garażu np. narzędzia ogrodnicze lub rowery, bez konieczności otwierania całej bramy.Drzwi boczne Hörmann są absolutnie takie same jak brama Hörmann.

  Drzwi wielofunkcyjne

  Ze stali i aluminium, na zewnątrz i wewnątrz. Dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych i z sektora przemysłowego przykładających wagę do jakości produktów, cieszą się drzwi wielofunkcyjne Hörmann za dużą niezawodność i niezmiennie wysoką jakość oraz szerokie zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz budynków.

  Drzwi antywłamaniowe

  Ze stali, posiadają także wiele funkcji zabezpieczających. Od kilkudziesięciu lat Hörmann produkuje badane drzwi antywłamaniowe, zgodnie z zaleceniami ekspertów ds. bezpieczeństwa, towarzystw ubezpieczeniowych i policji. We wszystkich dziedzinach zastosowań:

  Zamknięcia przeciwpożarowe

  Niezwykle urozmaicona i kompleksowa oferta firmy Hörmann w zakresie prewencyjnej ochrony przeciwpożarowej i bezpiecznych ciągów ewakuacyjnych.
  Szeroki wybór wersji zamknięć ze stali i aluminium i bogata paleta kolorów.

  Systemy zewnętrznych drzwi aluminiowych

  Niepowtarzalna jakość i wyposażenie. Hörmann produkuje drzwi zewnętrzne z wysokiej jakości aluminium. Ten wartościowy, bardzo trwały materiał nie niszczy się i nie trzeba go malować. Nawet po wielu latach drzwi zewnętrzne firmy Hörmann wyglądają jak nowe.

  Drzwi wewnętrzne

  Koncepcja atrakcyjnego wnętrza. Firma Hörmann oferuje drzwi ze stali, stali i drewna, z aluminium - do wszystkich typów budynków, zarówno nowych, jak i przeznaczonych do modernizacji. Drzwi firmy Hörmann wyróżniają się znakomitą jakością, atrakcyjną kolorystyką i różnorodnością wersji wykonania.