• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Bramy garażowe

  Bramy uchylne

  Najczęściej kupowane bramy garażowe Europy.

  Jakość i bezpieczeństwo, estetyka i komfort. Zaawansowana technika to wynik posiadanego know how i 50 lat doświadczeń w produkcji bram i napędów. Ogromna różnorodność wzorów bram, pasuje do każdej architektury. To gwarantuje tylko oryginał - oryginalna brama uchylna firmy Hörmann.

  brama uchylna 1Brama i drzwi wejściowe w idealnej harmonii dzięki nowej wyjątkowej ofercie produktów design. "Wizytówkę" domu stanowiło dotychczas wyłącznie wejście do niego. Teraz również Twój garaż może przyciągać wzrok wysokim poziomem aranżacji. Bramy uchylne są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Jeśli natomiast elementem decydującym o wyglądzie domu jest drewno, to uzasadnioną decyzją będzie wybór bramy garażowej z wypełnieniem z litego drewna.

   

   Szybki i wygodny dostęp do garażu

  drzwi boczne 1Drzwi boczne są bardzo praktyczne, gdy chcesz szybko wyjąć z garażu np. narzędzia ogrodnicze lub rowery, bez konieczności otwierania całej bramy.

  Drzwi boczne Hörmann są absolutnie takie same jak brama Hörmann.
  Przykład po lewej znakomicie pokazuje, jak wzór kasetonów na płycie bramy i drzwiach bocznych przebiega w idealnie równej linii.
  Hörmann oferuje także inne kombinacje bram uchylnych z drzwiami. Drzwi boczne Hörmann są na życzenie dostępne z przeszkleniem i atrakcyjnymi uchwytami specjalnymi. Drzwi boczne ze stali są dostępne w wielu kolorach palety RAL.

  Do tylnych wyjść z garażu, w których identyczny wygląd płyty bramy i drzwi bocznych nie gra żadnej roli, zalecamy montaż drzwi antywłamaniowych KSi 40. Te stabilne i wytrzymałe drzwi antywłamaniowe ze stali to po prostu konieczność, gdy Twój garaż jest połączony przejściem z domem i/lub służy do przechowywania wartościowych rzeczy, takich jak drogie rowery lub narzędzia.

  Materiały informacyjne do pobrania:

  pobierz pdfBramy garażowe uchylne