• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Bramy garażowe

  Bramy segmentowe

  Komfort, który zachwyca, bezpieczeństwo, które przekonuje.

  Decydując się na zakup segmentowej bramy garażowej Hörmann, wybierasz długoletni know how dużej międzynarodowej marki. Bramy segmentowe Hörmann są wykonane z najlepszej jakości materiałów, poddane pierwszorzędnej obróbce i zapewniają najwyższy stopień komfortu obsługi i bezpieczeństwa działania. Gwarancją jest dobre imię firmy.

  brama segmentowa 1Eleganckie automatyczne bramy segmentowe Hörmann otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i w garażu i masz wolny cały przejazd.

  Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony jest łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków.

  Bramy automatyczne Hörmann obsługuje się tak łatwo jak telewizor. Za naciśnięciem guzika - chroniony przed niepogodą - wjeżdżasz do garażu.

  Szybki i wygodny dostęp do garażu

  Drzwi boczne są bardzo praktyczne, gdy chcesz szybko wyjąć z garażu np. narzędzia ogrodnicze lub rowery, bez konieczności otwierania całej bramy.

  drzwi boczne 3Drzwi boczne Hörmann są absolutnie takie same jak brama Hörmann.
  Przykład po lewej znakomicie pokazuje, jak wzór przetłoczeń na płycie drzwiowej i drzwiach bocznych przebiega w idealnie równej linii. Hörmann oferuje także inne kombinacje bram uchylnych z drzwiami.

  Drzwi boczne Hörmann są na życzenie dostępne z przeszkleniem i atrakcyjnymi uchwytami specjalnymi. Drzwi boczne ze stali są dostępne w wielu kolorach palety RAL.

  Rama płyty drzwiowej oraz rama maskująca składają się z profili aluminiowych odpornych na działanie warunków pogodowych, uszczelnionych na całym obwodzie. Podwójne ścianki są wypełnione pianką poliuretanową oraz wytłaczane w strukturze woodgrain lub o gładkiej powierzchni silkgrain - w zależności od wykończenia powierzchni bramy.

  Materiały informacyjne do pobrania: