• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Bramy przemysłowe

  Bramy segmentowe

  Wyznaczają przyszłość, pozwalają oszczędzić miejsce.

  Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy chowają się płasko tuż pod stropem, pionowo nad otworem lub dostosowując się do nachylenia dachu.

  Seria bram 40 to jedyna w swoim rodzaju szeroka oferta, obejmująca bramy top design, których bezpieczeństwo jest potwierdzone certyfikatem.
  Bramy segmentowe typu speed to konieczność w przypadku zamknięć dla straży pożarnej lub hal, w których szybko realizuje się procesy produkcyjne.
  Kompaktowe bramy segmentowe stanowią idealne rozwiązanie do jasnych hal o szklanych fasadach i przeszklonych kopułach.

  brama przemyslowa 6Seria bram BR40

  Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych.

  Seria bram BR40 łączy zalety systemu bram oszczędzających miejsce z bogatą ofertą i najbardziej aktualnym design.
  Przemysłowe bramy segmentowe, napędy i sterowania firmy Hörmann stanowią doskonale do siebie dopasowany system "z jednej ręki". Bramy firmy Hörmann serii 40 spełniają surowe wymagania normy europejskiej 13241-1 (obowiązuje od 1 maja 2005). Oczywiście wyroby są kontrolowane jako wzór konstrukcyjny i posiadają certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Nie musisz przeprowadzać odrębnego odbioru budowlanego. To oszczędność czasu i kosztów.

   brama segmentowa compact 2Bramy segmentowe Compact

  Kompaktowe prowadzenie o niewielkiej głębokości montażowej. W bramach segmentowych Compact poszczególne segmenty układają się pionowo tuż za nadprożem. Otwarta brama zajmuje niewiele miejsca i jest odstawiana pod stropem.

  Niewielka ilość miejsca, jaką zajmuje otwarta brama, ma szczególną zaletę w halach ze szklanymi kopułami, dachami i fasadami. Nic nie zakłóca dostępu światła oraz widoku do góry.

  Lepiej można wykorzystać wysokość pomieszczenia za otwartą bramą. Jest więcej miejsca na suwnice, magazyny wysokiego składowania oraz dla wózków widłowych.

  Materiały informacyjne do pobrania:

  adobe acrobat pdf fileBramy segmentowe

   

  adobe acrobat pdf fileBramy segmentowe Compact