• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Bramy przemysłowe

  Bramy dla ekonomicznej i sprawnej logistyki transportu.

  Bramy szybkobieżne Hörmann charakteryzuje wysoka jakość materiału i bezpieczne, długotrwałe działanie. Bramy te stosuje się zarówno wewnątrz i na zewnątrz w celu optymalizacji przepływu towarów, poprawienia klimatu pomieszczenia oraz ograniczenia strat energii.

  Wyznaczają przyszłość, pozwalają oszczędzić miejsce.

  Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy chowają się płasko tuż pod stropem, pionowo nad otworem lub dostosowując się do nachylenia dachu.

  Ekonomiczne, trwałe, niezawodne.

  Prosta, genialna konstrukcja sprawia, że bramy rolowane Hörmann są szczególnie ekonomiczne. Bramy rolowane zajmują wyjątkowo niewiele miejsca nad otworem, ponieważ zwinięty pancerz jest bardzo kompaktowy.

  Bramy wjazdowe przesuwne
  Idealne zabezpieczenie szerokich przejazdów.

  Wjazdowe bramy przesuwne Hörmann, wykonane ze stabilnych profili stalowych, są dostarczane jako gotowy produkt, do otworów o szerokości maks. 12 metrów. Montując drugą bramę z przeciwległej strony można zamykać otwory o szerokości łącznie 24 metrów.

  Bramy przeciwpożarowe

  Szeroka oferta zamknięć przeciwpożarowych. Rosnące znaczenie wielkoformatowych zamknięć przeciwpożarowych znajduje odbicie w bogatej ofercie firmy Hörmann, obejmującej przesuwne bramy przeciwpożarowe i segmentowe bramy przeciwpożarowe T30.

  Bramy wahadłowe PTF

  Elastyczne rozwiązanie w każdej sytuacji. Znakiem charakterystycznym bramy wahadłowej Hörmann jest specjalny zaokrąglony profil. Formowany na zimno, zapewnia bramie maksimum stabilności.

  Kurtyny paskowe SVF

  Rozwiązania, które zajmują niewiele miejsca i pasują do każdego otworu. Kurtyny paskowe firmy Hörmann poleca się szczególnie jako niedrogie i stosunkowo szczelne zamknięcia dużych otworów w halach.

  Rampy przeładunkowe ze składaną lub wysuwaną klapą

  Rampy przeładunkowe Hörmann to idealnie zaprojektowane rozwiązania służące do niwelowania różnic wysokości między platformą ładunkową samochodu ciężarowego a rampą.