• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Bramy przemysłowe

  Bramy przesuwne

  Bramy wjazdowe przesuwne
  Idealne zabezpieczenie szerokich przejazdów.

  Wjazdowe bramy przesuwne Hörmann, wykonane ze stabilnych profili stalowych, są dostarczane jako gotowy produkt, do otworów o szerokości maks. 12 metrów. Montując drugą bramę z przeciwległej strony można zamykać otwory o szerokości łącznie 24 metrów.

  brama przemyslowa wjazdowa przesuwna 1Konstrukcja bramy jest samonośna. Zalety: minimum pracy przy fundamentach. Nie wymaga montażu prowadnic, eliminuje zakłócenia w pracy bramy związane z oblodzeniem, opadami śniegu czy zabrudzeniem.

  Zawsze optymalnie ustawiona.
  Możliwość wypaczenia płyty bramy zmniejsza się dzięki naprężeniu początkowemu. Płyta bramy jest dokładnie ustawiona na całej szerokości przejazdu.

  Napęd elektryczny HSA na życzenie.
  Ze sterowaniem impulsowym lub w trybie czuwakowym. W obudowie zabezpieczonej przed działaniem pogody i wzrokiem ciekawskich. Płynne przenoszenie siły, nie wymagająca konserwacji przekładnia ślimakowa z kołnierzowym silnikiem na prąd trójfazowy, rozryglowanie umożliwiające ręczną obsługę bramy. Dostawa bramy w całości gotowej do montażu, napęd i sterowanie wstępnie okablowane, wodoszczelna skrzynka lub szafka rozdzielcza.

  Materiały informacyjne do pobrania:

  adobe acrobat pdf fileBramy przesuwne