• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Drzwi

  Zamknięcia ppoż.

  Zamknięcia przeciwpożarowe

  Niezwykle urozmaicona i kompleksowa oferta firmy Hörmann w zakresie prewencyjnej ochrony przeciwpożarowej i bezpiecznych ciągów ewakuacyjnych.
  Szeroki wybór wersji zamknięć ze stali i aluminium i bogata paleta kolorów.

  drzwi przeciwpozarowe 1Oprócz standardowej oferty zamknięć wielkopowierzchniowych w bardzo dużych wymiarach Hörmann proponuje także indywidalne rozwiązania za zgodą inwestora w pojedynczym przypadku. Kompetentne doradztwo i fachowy montaż gwarantują pod każdym względem perfekcyjny efekt końcowy.

   

   

  drzwi przeciwpozarowe 2Drzwi z blachy stalowej T30 i T60

  Zamknięcia przeciwpożarowe nie dopuszczają żadnych kompromisów
  Produkcję tych zamknięć, ratujących życie i chroniących mienie, należy powierzyć specjalistom. W razie zagrożenia musi istnieć gwarancja pewnej ochrony. Zdecyduj się na zamknięcia przeciwpożarowe firmy Hörmann. W formie klap, drzwi, bram i elementów z wielkopowierzchniowym przeszkleniem. W firmie Hörmann znajdziesz kompetentnego partnera dysponującego szeroką ofertą dla wszystkich rozwiązań indywidualnych w budownictwie.

  Skorzystaj z know how zdobytego w ciągu 30 lat doświadczeń.
  Kupując zamknięcia przeciwpożarowe Hörmann decydujesz się na jakość, ochronę i bezpieczeństwo na długie lata. Wszystkie zamknięcia spełniają normę DIN 4102 i posiadają urzędową aprobatę Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej w Berlinie. Ponadto podlegają bieżącej kontroli jakości i są wytwarzane w systemie zarządzania jakością ISO 9001. Na tym bezpieczeństwie możesz polegać.

  Materiały informacyjne do pobrania:

  adobe acrobat pdf fileDrzwi przeciwpożarowe