• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Drzwi

  Drzwi wewnętrzne

  Drzwi wewnętrzne

  Koncepcja atrakcyjnego wnętrza. Firma Hörmann oferuje drzwi ze stali, stali i drewna, z aluminium - do wszystkich typów budynków, zarówno nowych, jak i przeznaczonych do modernizacji. Drzwi firmy Hörmann wyróżniają się znakomitą jakością, atrakcyjną kolorystyką i różnorodnością wersji wykonania.

  drzwi wewnetrzne 2Stalowe drzwi wewnętrzne ZK

  Tanie i sprawdzone rozwiązanie jedno i dwuskrzydłowe. Ze względu na szereg zalet drzwi te już od lat stanowią idealne rozwiązanie dla biur i pomieszczeń administracyjnych, piwnic i adoptowanych strychów. Są wytrzymałe, trwałe w formie i odporne na zniszczenia. Ich wysokiej jakości powierzchnia jest odporna na działanie światła i wysokiej temperatury, niełatwa do zabrudzenia i jednocześnie prosta w utrzymaniu czystości. Drzwi firmy Hörmann są produkowane w dużych seriach, co umożliwia zachowanie najwyższej jakości przy utrzymaniu minimalnie niskiej ceny.

  Solidna płyta drzwiowa
  o grubości 40 mm, z trójstronną grubą przylgą. Blacha stalowa ocynkowana o grubości 0,6 mm. Wkład węzowy o drobnych okach jest na całej powierzchni sklejony z płytą stalową. Ta konstrukcja stanowi o jeszcze większej wytrzymałości drzwi.

  Płyta drzwiowa lub zestaw drzwiowy:
  W ofercie drzwi ZK znajdziesz zarówno płytę drzwiową do zawieszenia jak i gotowy do montażu zestaw drzwiowy.

  Kompletny zestaw drzwiowy:
  Zestaw drzwiowy składa się z płyty drzwiowej, kompletu klamek i standardowo ze specjalnej ościeżnicy kątowej wykonanej z ocynkowanej i zagruntowanej proszkowo blachy stalowej o grubości 1,5 mm, w kolorze białym (na bazie RAL 9016). Drzwi ZK firmy Hörmann spełniają wymagania klasy klimatycznej III i grupy obciążenia mechanicznego S zgodnie z RAL-RG 426.

  Płyta drzwiowa:
  dostępna z wbudowanym zamkiem i ocynkowanymi górnymi elementami zawiasów V 0020, które wkręcono we wzmacniające wkładki drewniane. Bez kompletu klamek.

  Zakres wymiarów:
  1-skrzydłowe
  szerokość 500 do 1250 mm
  wysokość 1500 do 2250 mm

  2-skrzydłowe
  szerokość 1500 do 2500 mm
  wysokość 1500 do 2250 mm

  drzwi wewnetrzne 1Aluminiowe drzwi wewnętrzne AZ 40

  Z przeszkleniem - przeznaczone dla nowoczesnej architektury obiektowej. Wąski profil aluminiowy z wielkopowierzchniowym przeszkleniem
  Są to eleganckie i lekkie, aczkolwiek stabilne drzwi aluminiowe, których montaż zaleca się szczególnie w przypadku odnawiania pomieszczeń np. biurowych i administarcyjnych. Ich różnorodność sprawia, że sami możecie dowolnie kształtować wygląd remontowanych pomieszczeń, a kolor drzwi zharmonizować z architekturą wnętrza. Duże przeszklenia drzwi zapewniają jasną i pogodną atmosferę wewnątrz budynku. Aluminiowe drzwi wewnętrzne firmy Hörmann AZ-40 spełniają wszystkie Wasze oczekiwania co do wyposażenia i jakości.

  Elegancka, stabilna płyta drzwiowa

  • Smukła konstrukcja ze ściskanych profili aluminiowych. Głębokość montażowa 40/35 mm.

  • Trójstronna przylga.

  • Grubość ściany 2 mm.

  • Szerokość krawędzi po stronie bez zawiasów 105 mm (130 mm po stronie z zawiasami).

  • Wysokość cokołu 150 mm.

  • Na życzenie ze szczebliną poprzeczną (szerokość 130 mm) i opadającą uszczelką progową.

  Płyta drzwiowa lub zestaw drzwiowy:
  W ofercie drzwi AZ-40 firmy Hörmann znajdziesz zarówno płytę drzwiową do zawieszenia jak i gotowy do montażu zestaw drzwiowy.

  Płyta drzwiowa:
  Idealnie nadaje się do remontów, pod warunkiem istnienia ościeżnicy z przylgą. Płytę dostarczamy z wbudowanym zamkiem i ocynkowanymi elementami zawiasów.

  Kompletny zestaw drzwiowy:
  Do nowo powstających budynków zalecamy gotowy do montażu zestaw drzwiowy. W zestawie: dowolna ościeżnica do wyboru z oferty ościeżnic firmy Hörmann zgodnych z DIN 18111: jako ościeżnica kątowa przystosowana do ścian murowanych, betonu lub betonu komórkowego lub jako ościeżnica obejmująca do ścian murowanych, betonu, betonu komórkowego, ścianek kartonowo-gipsowych.

  Zakres wymiarów:
  szerokość 750 do 1250 mm
  wysokość 1875 do 2250 mm

  drzwi 2Drzwi wewnętrzne OIT ze stali/drewna

  Wytrzymała wersja - przeznaczona dla budownictwa obiektowego o najwyższych wymaganiach. Do każdego zakresu zastosowania odpowiednie drzwi OIT
  Drzwi wewnętrzne OIT opracowaliśmy specjalnie z myślą o przemyśle i handlu, zakładach rzemieślniczych, urzędach, szkołach i koszarach. W takich miejscach drzwi muszą sprostać trudom codziennej eksploatacji. Właśnie tym kryterium kierowaliśmy się konstruując drzwi OIT. Są one szczególnie wytrzymałe, nie odkształcają się i są odporne na zniszczenia. W zależności od zakresu zastosowania i stawianych wymagań, oferujemy drzwi OIT z trzema rodzajami wypełnień.

  Trzy warianty wypełnienia płyty drzwiowej
  O grubości 40 mm, z trójstronną grubą przylgą. Drewniane wypełnienie całkowicie pokryte jest blachą stalową, ocynkowaną, o grubości 0,8 mm. Wypełnienie jest na całej powierzchni sklejone z płytą stalową. Dzięki takiemu połączeniu materiałów uzyskaliśmy ekstremalnie stabilną i wytrzymałą konstrukcję drzwi, która sprosta trudom codziennej eksploatacji. Na życzenie dostarczamy również drzwi z wypełnieniem z wełny mineralnej.

  Płyta drzwiowa lub zestaw drzwiowy:
  W ofercie drzwi OIT znajdziesz zarówno płytę drzwiową do zawieszenia jak i gotowy do montażu zestaw drzwiowy.

  Płyta drzwiowa:
  dostępna z wbudowanym zamkiem i ocynkowanymi górnymi elementami zawiasów V 0026, które wkręcono we wkładki wzmacniające. Bez kompletu klamek.

  Kompletny zestaw drzwiowy:
  Zestaw składa się z płyty drzwiowej, kompletu klamek i standardowo ze specjalnej ościeżnicy kątowej wykonanej z ocynkowanej i zagruntowanej proszkowo blachy stalowej o gr. 1,5 mm, kolor biały (na bazie RAL 9016).

  Zakres wymiarów:
  1-skrzydłowe
  szerokość 500 do 1250 mm
  wysokość 1500 do 2250 mm

  2-skrzydłowe
  szerokość 1500 do 2500 mm
  wysokość 1500 do 2250 mm

  Materiały informacyjne do pobrania:

  adobe acrobat pdf fileDrzwi do domu