• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Drzwi

  Drzwi wielofunkcyjne

  Drzwi wielofunkcyjne

  Ze stali i aluminium, na zewnątrz i wewnątrz. Dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych i z sektora przemysłowego przykładających wagę do jakości produktów, cieszą się drzwi wielofunkcyjne Hörmann za dużą niezawodność i niezmiennie wysoką jakość oraz szerokie zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz budynków.

  Te elementy stolarki są trwałe i niezawodne dzięki zastosowaniu materiałów dobrej jakości i precyzyjnej produkcji. Dlatego znajdują zastosowanie jako drzwi stalowe wszędzie tam, gdzie wymagane są wytrzymałe zamknięcia: w domach jedno- i wielorodzinnych, a także a przemyśle, zakładach handlowych i rzemieślniczych, w budownictwie publicznym i rolnictwie.

  drzwi przeciwpozarowe 1Stalowe drzwi wielofunkcyjne MZ

  Klasyczne stalowe drzwi do piwnic, garaży i pomieszczeń gospodarczych

  Stalowe drzwi MZ firmy Hörmann są bardzo odporne na uszkodzenia i wyjątków stabilne. Ocieplana płyta drzwiowa posiada dodatkowe wzmocnienie ze stali. Hörmann stosuje wyłącznie stal ocynkowaną i zagruntowaną wysokiej jakości farbą proszkową. Taki jest konieczny warunek dobrej ochrony przed korozją. Z tego względu drzwi MZ nadają się do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

  Kompletne drzwi:
  gotowe do montażu, lewe i prawe.

  Płyta drzwiowa:
  grubość 45 mm, grubość blachy 0,9 mm, z izolacją z wełny mineralnej i wzmocnieniem ze stali. Przylga: dwustronna (wąska) Powierzchnia: ocynkowana i zagruntowana farbą proszkową w kolorze szaro-białym (na bazie RAL 9002).

  Ościeżnica:
  czterostronna specjalna ościeżnica kątowa, grub. 2,0 mm, z obwiedniową uszczelką EPDM i spawanymi kotwami pod kołki rozporowe do zamurowania. Powierzchnia ocynkowana i zagruntowana farbą proszkową w kolorze płyty drzwiowej.

  Zakres wymiarów:
  szerokość 625 do 1250 mm
  wysokość 1570 do 2125 mm

  Gdy chcesz być pewien swego:
  jako zamknięcia zewnętrzne do budynków gospodarczych lub piwnic, w których przechowuje się wartościowe rzeczy i/lub które są wyposażone w nie zabezpieczone przejścia do części mieszkalnej, polecamy stalowe drzwi antywłamaniowe KSi 40.

  drzwi 2Stalowe drzwi wielofunkcyjne D45

  Wytrzymałe drzwi stalowe do trudnych warunków eksploatacyjnych w zakładach przemysłowych i przedsiębiorstwach

  Wszędzie, gdzie wymagane są wytrzymałe, gotowe do montażu drzwi, z powodzeniem stosowane są stalowe drzwi D45 firmy Hörmann. Drzwi te poleca się w szczególności jako drzwi zewnętrzne do: zakładów przemysłowych, handlowych i rzemieślniczych, w budownictwie publicznym i rolnictwie, ponieważ są to drzwi funkcjonalne, stabilne, szczelne i odporne na działanie warunków pogodowych. To jest jakość firmy Hörmann w wykonaniu ze stali.

  Zestaw drzwiowy:
  gotowy do montażu, w skład którego wchodzi:

  Płyta drzwiowa:
  grubość 45 mm, przylga trójstronna (cienka przylga), ze wzmocnieniem ze stali i izolacją z wełny mineralnej, grubość blachy 1,5 mm

  Zakończenie drzwi:
  bez progu

  Ościeżnica:
  specjalna ościeżnica kątowa, grub. 2,0 mm, z okalającą uszczelką EPDM i spawanymi kotwami pod kołki rozporowe do zamurowania. Powierzchnia ocynkowana i zagruntowana farbą proszkową.

  W przypadku otworów o szerokości lub wysokości powyżej 2500 mm zalecamy stalową bramę wielofunkcyjną D 65.

  Stalowa brama wielofunkcyjna D65

  Wytrzymała rozwierna brama stalowa do dużych otworów

  Stalowe bramy D65 firmy Hörmann z powodzeniem stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagane są wytrzymałe, gotowe do montażu bramy rozwierne z blachy stalowej o szczególnie dużych wymiarach. Bramy te poleca się w szczególności jako zamknięcia zewnętrzne do: zakładów przemysłowych, handlowych i rzemieślniczych, w budownictwie publicznym i rolnictwie, ponieważ są to drzwi funkcjonalne, stabilne, szczelne i odporne na działanie warunków pogodowych. To jest jakość firmy Hörmann w wykonaniu ze stali.

  Zestaw drzwiowy:
  gotowy do montażu, w skład którego wchodzi:

  Płyta drzwiowa:
  grubość 65 mm, przylga trójstronna (cienka przylga) ze wzmocnieniem ze stali i izolacją z wełny mineralnej, grubość blachy 1,5 mm

  Zakończenie bramy:
  z progiem

  Ościeżnica:
  czterostronna specjalna ościeżnica kątowa, grub. 2,0 mm, z okalającą uszczelką EPDM, jednolitą szerokością lica po stronie z zawiasami i spawanymi kotwami pod kołki rozporowe do zamurowania. Powierzchnia ocynkowana i zagruntowana, w kolorze płyty bramy, próg przykręcany.
  Montaż do ściany murowanej, z betonu, betonu komórkowego i ścian szkieletowych.

  Zakres wymiarów:
  D65-1: 1500 x 5000 mm
  D65-2: 3000 x 5000 mm

  Materiały informacyjne do pobrania: