• 17 863 76 74
 • dops@dops.pl

  Drzwi

  Drzwi zewnętrzne

  Systemy zewnętrznych drzwi aluminiowych

  Niepowtarzalna jakość i wyposażenie. Hörmann produkuje drzwi zewnętrzne z wysokiej jakości aluminium. Ten wartościowy, bardzo trwały materiał nie niszczy się i nie trzeba go malować. Nawet po wielu latach drzwi zewnętrzne firmy Hörmann wyglądają jak nowe.

  drzwi zewnetrzne 1• Izolacyjność cieplna - drzwi zewnętrzne TopComfort i TopPrestige zapewniają zwiększoną izolacyjność cieplną dzięki zastosowaniu podwójnego szkła termoizolacyjnego w standardzie*.

  • Drzwi zewnętrzne w wersji TopPrestige-Plus z potrójnym przeszkleniem i z niewidoczną od zewnątrz i wewnątrz ramą skrzydła drzwiowego idealnie nadają się do domów energooszczędnych jak również domów KfW 40 i KfW 60.

  • Izolacyjność akustyczna - dzięki drzwiom zewnętrznym Hörmann możesz znacznie obniżyć w domu poziom hałasu dochodzącego z zewnątrz.

  • Bezpieczeństwo - najlepszą z możliwych ochronę, szczególnie w obrębie wejścia do domu, zapewniają takie standardowe elementy wyposażenia jak: przeciwwłamaniowe okucia osłonowe, wkładka patentowa zabezpieczona przed rozwierceniem i wyciągnięciem, masywne czopy przeciwwyważeniowe ze stali nierdzewnej, zawiasy odporne na wyrwanie oraz specjalne zamki zasuwkowe.

  • Program "Szybka Dostawa" - łącznie ponad 70 atrakcyjnych wzorów drzwi dostarczamy w ciągu ok. 4 tygodni.

  • Drzwi zewnetrzne i bramy o dopasowanym wzornictwie - wiele wariantów aranżacji oraz zaastosowanie stylowych elementów sprawia, że atrakcyjne bramy design - szczególnie w połączeniu z drzwiami wejściowymi design firmy Hörmann - przyciągają wzrok i są wyrazem wysokich wymagań ich użytkowników.

  • Oznakowanie CE - drzwi zewnętrzne dopuszczone są do obrotu w Polsce w oparciu o krajowy system oceny zgodności (krajowa Aprobata Techniczna oraz krajowa Deklaracja Zgodności). W związku z wprowadzeniem od 1 lutego 2009 r. zharmonizowanej normy europejskiej EN 14351-1 będzie istaniała także możliwość wprowadzenia do obrotu drzwi zewnętrznych w oparciu o europejski system oceny zgodności (na podstawie wydanej przez Producenta wyrobu Europejskiej Deklaracji Zgodności oraz po oznakowaniu tego wyrobu znakiem CE).

  Materiały informacyjne do pobrania:

  adobe acrobat pdf fileDrzwi zewnętrzne